Niečo o nás

Činnosť stolárstva

Naše stolárstvo pôsobí na trhu od roku 1994. Firma sa zaoberá výrobou atypického nábytku na zákazku. Vyrábame kusovú výrobu kuchynských liniek, vstavané skrine, schodiská, interiérové a vchodové dvere, spálňe, kancelársky a sedliacky nábytok a mnoho ďalšieho podľa želania zákazníka z prevažnej väčšiny z masívu. Všetko vyrobíme na mieru podľa vašich požiadaviek a predstáv. Pri výbere vám radi poradíme.

Používame materiály a nábytkové kovanie od výrobcov - Hettich, Blum, Egger, Kronospan, Franke a ďalšie. Za dobu existencie nášho stolárstvoa sme vybavili mnoho domácností, firiem i verejných inštitúcií.

Image
masiv_obazok.jpg
masiv_obazok_2.jpg

Masív nadovšetko

Prednosti a výhody atypického nábytku z masívu sú všeobecne známe. Nábytok z masívu vyniká svojou kvalitou, remeselným spracovaním, dlhou životnosťou a radom ďalších oceňovaných úžitkových vlastností.

Nábytok z masívu vyrábame na zákazku podľa požiadaviek zákazníka, ktorý dokáže oceniť kvalitu a komfort, ktorý nábytok z masívu ponúka.

Atypický nábytok z masívu vyrábame z materiálu smrek, dub, buk, jelša alebo borovica, možnosť aj iných drevín podľa priania zákazníka. Na všetky výrobky nábytku z masívu, lamina, dýhy a voštiny poskytujeme záruku tri roky.

Kvalita našich výrobkov

Kvalita našich výrobkov je zárukou spoľahlivosti, trvanlivosti a vzhľadu.

Dôkladným výberom reziva predávame výrobky iba v kvalitách "A" a "AB" podľa európskej certifikácie kvality. Naše produkty sa rozhodne nedajú porovnávať s tovarom od veľkých obchodných reťazcov. Tzn. sukovitosti, kvalita skladovania, atď

eqc.jpg

Prečo práve my?

Kvalita služieb

Spokojných klientov

Rýchlosť výroby

Návratnosť zákazníkov

Prezrite si naše práce a referencie

Footer Logo

Poradíme vám veľmi ochotne výberom drevo materiálu či už pri konštrukcii budovy tak interiérových produktov.

Neváhajte nás kontaktovať:
0903 213 950

 

Spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste,. Preto si dávame záležať na kvalitnú prácu, krátkych dodacích termínoch a primeraných cenách.

eqc